Hakkımızda

Efe Group Gayrimenkul Matbaacılık Reklamcılık Eğitim Danışmanlık Bilgisayar Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 1994 yılında İzmir’de kurulan Ege Mühür Sanayi ve 2007 yılında Ankara’da kurulan Efe Matbaacılık ve Reklamcılık unvanı ile kurulan firmalarımızın tek çatı altında faaliyetine devam etmesi için 2017 yılında Serpil ÇELİK ve Atakan ÇELİK tarafından sektöre daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Başta Reklamcılık ve Matbaacılık sektörü olmak üzere faaliyetini yürüttüğü sektörlerde gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz; çağımızın gelişmiş teknolojiden de yararlanmak suretiyle, son teknolojik makinelerde her türlü matbu evrak, tanıtım ve reklam hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Çok kapsamlı hizmet anlayışıyla hareket eden şirketimiz; kurumsal müşterilerini doğru zamanda doğru reklam faaliyetine yönlendirmek suretiyle, kurumsal müşterilerin ticari faaliyetlerine ve ticari kazançlarına katma değer sağlamaktadır.

Marka ve imaj tasarımlarında, müşterilerimizin tarzlarını daha fazla ön plana çıkarmak yolunda çalışmalar yürüten şirketimiz; gelişen ve büyüyen sektörlerde firmaların marka değerlerine katkı sunmaktadır.

Kağıdın şekillendirildiği ve her türlü baskı çeşidiyle matbaa hizmetlerinin ortaya konulduğu bu dönemde şirketimiz; şık ve dikkat çeken tasarımlar ve dijital baskı yöntemleri ile iç ve dış görsel çalışmalarında müşterilerin kazançlarına artı değer katmaktadır.

Promosyon sektöründe de faaliyet gösteren firmamız; matbaa, dijital baskı ve reklam işlerindeki titizliği ve kaliteli üretimi diğer ajans hizmetlerinde de en iyi şekilde sergilemektedir.

Şirketimiz; siz değerli müşterilerimize, ana sözleşmesindeki faaliyet kollarında imalat, üretim pazarlama ve satış alanında hizmet vermekten onur duymaktadır.

Saygılarımızla,

EFE GROUP SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

× Canlı Destek